Web Tasarım

web tasarımEcTasarım olarak interaktif olarak Web Tasarımı alanında sizlere hizmetler sunuyoruz.

Bir web sitesi firmaların vitrini niteliğinde olup, firmaların güvenirliği ve imajını yansıtır. İnternet dünyasında kaliteyi yakalayabilmesi için çok önemli bir araçtır. Bu aşamadaki sizi diğer firmalardan ayırt edici olan webtasarımınız önem kazanmaktadır.

Firmamızın web tasarım hizmetlerindeki amacı; içeriği anlaşılır, yaratıcı ve görsel estetiğe sahip, kullanıcının sitede kaybolmadan aradıklarını bulabilecekleri , amaca yönelik, sitede kullanılan tüm görsel mecraların kurum kimliği ile uyumlu ve onu destekleyici bir şekilde planlanmasını sağlamaktır.

Web sitenize ulaşan hedef kitleniz artık sizi sanal ortamda tanımaya çalışacağını düşünürsek web tasarımınızın dinamik, etkileyici, kullanışlı, ziyaretçi dostu ve teknolojik bir yapıda olması kaçınılmaz bir durumdur. Özellikle son yıllarda web tasarım hazır tasarımlar dışında görsellik açısından daha güçlü, özgün tasarımlar öne çıkmaktadır. Tabi ki özgün web tasarımlar yaparken arama motorlarındaki sıralamanızı olumsuz etkileyecek unsurlarda göz önünde bulundurulmalıdır. Bunun için bir web sitenin tasarımı arama motorları optimizasyonu kriterlerine uygun yapıda olmalıdır.

Yine web yazılımı da bir o kadar iyi olmalıdır ki seo ve reklam çalışmalarınızda istediğiniz sonuçları alabilmelisiniz. Unutmayalim ki en iyi web tasarım, sizi en başarılı şekilde yansıtan tasarımlarla oluşur. EC Tasarım olarak son teknolojiler ile hazırladığımız web tasarımları tamamen sizi yansıtan, sektörünüzün öncüsü olma yolunda kaliteli, güven verici, göz alıcı çalışmalar olacaktır.

Dünya standartları üzerinde açılan mobil uyumlu web sitesi için refarslarımızı inceleye bilir veya ayrıntılı bilgi için arayabilirsiniz.

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayabilmek adına bir çok konuda profesyonel olarak faaliyet göstermekteyiz.

Sitenizin firmanız için bir kazanç kapısı olmasını hedefliyorsanız; 0532 214 54 63 nolu telefon numarasından bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Firmanız için en doğru ve kaliteli tanıtımı birlikte oluşturabiliriz.