Kurumsal Kimlik

kurumsal-kimlik

KURUMSAL KİMLİK;
Marka bir firmanın ayakta kalabilmesinin önemli yapılarından bir tanesidir. Marka oluşturmak ve bu markayı geleceğe taşımak firmanın gelecekte de hala varlığını sürdürebilmesi için hayati öneme sahiptir. Biz de firmanız için marka üretiyor ve geliştiriyoruz. Firmanızın pazardaki payının gelişmesi elbette iyi seçilmiş bir markaya sahip olmaktan geçiyor. Deneyimli ekibimizle, firmanızı temsil edecek, şirket yapınızla uyumlu, pazarda ektin olacak markalar oluşturuyoruz. Markanızı daha yukarılara taşımak için 12 yıldır bilgi, deneyim, zeka ürünü çalışmalarımız ve profesyonelliğimizle projeler hazırlıyoruz. Firmanızın istek ve gereksinimlerini belirliyor, detaylı bir incelemeyle size en uygun çözümleri sunuyoruz.

MASAÜSTÜ UYGULAMA;
Firmanızın ve ürünlerinizin müşteriye ulaşmasında sadece internet ortamında sunduğumuz hizmetle sınırlı kalmıyoruz. Firmanızın ve ürünlerinizin tanıtımında katalog, broşür ve insert ,logo tasarımı, kartvizit tasarımı çalışmalarımızla da yanınızdayız. Kaliteli tasarım ve nihayetinde ortaya çıkan kaliteli baskılı evraklarla da hizmetinizdeyiz.

TANITIM;
EC Tasarım, Şirketinize komple çözüm üretmek için yanınızda. Sıra dışı tasarımlarımızla web sitenizi oluşturduk, ortaya koyduğumuz projelerle web sitenizin sektörünüzde liderliğe oynamasını sağladık. Yaptığımız reklam çalışmalarıyla şirketinize geri dönüşümü artırdık. Peki sadece bunlar yeterli mi? Hayır. EC Tasarım olarak, Şirketinizin kurumsal tasarımın yanı sıra kurumsal reklam metinlerinin hazırlanmasında, şirketinizle ilgili detaylı bilgilerin bir araya getirilerek marka imajınızın artırılmasında da size yardımcı oluyoruz. Şirketinizin vizyonunu sizin adınıza ektili bir şekilde tanıtacak metinler hazırlıyoruz. Bütün bunlar yeterli mi? Dahası var. Şirketinizin tanıtımına haber boyutunda da yardımcı oluyoruz. Etkileyici bir web sitesi, etkileyici bir reklam ve etki bırakacak bir haber. Firmanızla, ürünlerinizle, elde ettiğiniz başarılarla gazete ve internet haber sitelerinde çıkmasını istediğiniz haberlerinizi görsel ve metinsel olarak hazırlıyoruz.

Firma olarak biz de, şirketinize, ürünlerinize ve markalarınıza tasarımlarımızla, akılcı projelerimiz, reklam ve haber çalışmalarımızla değer katıyoruz.

Örnek Çalışmalarımız >>