KURUMSAL

christopher-gower-m_HRfLhgABo-unsplashEctasarım, kalite, yenilik ve hız üzerine Çözüm üreten Tasarım ajansıdır. Müşterilerimizin işletmelerini büyütmek ve geliştirmek için son teknolojiyi kullanıyoruz. 12 yıllık iş tecrübemiz ile iş ahlakımız, bütünlüğümüz ve nihai sonuçlar konusunda kendimize güveniyor web dünyasında fark yaratan çözümlerimizle gelişmeye ve geliştirmeye devam ediyoruz.

Ectasarım, 2018 yılında bilişim sektörüne adım atan Emin ÇAKIR tarafından kurulmuştur. Emin ÇAKIR, Karamanoğlu Mehmet Bey Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümü mezunudur. Sektöre ilgisi Öğrencilik döneminde elde ettiği bilgisayar eğitiminden gelmektedir. Eğitimine Anadolu üniversitesi işletme bölümü bilgilerini ekleyere çalıştığı sektörlerde web tasarım,sosyal medya ve satış geliştirme ile ilgili, yazılım geliştime, pazarlama yöneticiliği görevlerinde bulunmuştur. 2007 yılından başlayan bilgi ve deneyimleri neticesinde Bilişim sektörün de Ectasarım ile web tasarım dünyasına girme kararı almıştır. Bu karar doğrultusunda ilk olarak Sakarya Pamukova Merkezinde şirket kurulumu gerçekleşmiştir. Ajansımız 2021 yılı itibari ile Antalya da hizmet vermeye devam etmektedir.

Daha iyi projelere imza atmak ve birlikte büyüyebilmek için.

Kuruluş amacımız ticari amaç doğrultusunda olsa da en temel amacı bilişim sektörünü en iyi şekilde kullanarak firmalara en iyi hizmeti makul fiyatlar'a sunmak olmuştur. Sahip olduğumuz ticari ahlak ile birlikte, daima %100 müşteri memnuniyeti prensibine inanarak hareket ediyoruz. Gelişen ve değişen teknolojiye uyum sağlayarak yapılabilecek en iyi çalışmalar ile müşteri memnuniyetinin sürekliliği için özenle çalışmaya devam ediyoruz. ec tasarım günümüzde sahip olduğu müşterilere en iyi hizmeti vererek, referans sistemi ile çalışan bir kurum olmuştur. Bizi bu günlere taşıyan tüm müşterilerimize sonsuz teşekkürü bir borç biliriz.