Erzurum web tasarım

erzurum-web-tasarim-seoErzurum Web Tasarım, Kurumsal Site Tasarımı, E-ticaret sitesi Hizmeti veren Firmamız Profesyonel Web Tasarımcı Personellerimizle; Firmanızı, Ürün ve Hizmetlerinizi Web Dünyasında En Doğru Şekilde Temsil Eden ve İhtiyacınız Olan Kurumsal Web Site, E-ticaret Sitesi Hizmetlerini Erzurum Web Tasarım Şirketi Olarak En Kalitelli ve En Uygun Web Tasarım Fiyatlarını Siz Değerli Müşterilerimize Sunmaktayız.

Erzurum'da Faaliyet Gösteren Web Tasarım Firması olarak; Kurumsal İnternet Sitesi, E-Ticaret Sitesi/Online Satış, Ürün Tanıtım siteleri, Bireysel İnternet Sitesi, Sanayi ve Kooperatif Siteleri nin yanı sıra Google ve Yandex Harita Kayıt, Firma Rehberlerine Kayıt, Google Ads Reklamları, Google Analytics Ziyaretçi İstatistikleri , vb. Kurumsal Web Tasarım ve Google Hizmetlerini Erzurum ‘da sürdürmektedir.

Erzurum'da Web Tasarım ve ya Diğer Hizmetlerini Almak, veya Bilgi Edinmek İçin 0532 214 54 63 nolu telefondan veya info@ectasarim.com adresine Mail Göndererek veya Teklif AL Talep Formunu Doldurarak Bizlere Ulaşabilirsiniz.

Erzurum Web Tasarım yapan EC TASARIM profesyonel Web tasarımcı ve grafiker çalışanları ile; firmanızın ihtiyacı olan Mobil Uyumlu Web Siteleri Tasarlayan Firmamız; Web Sitesi Güncelleme, Web Sitesi Yapma, Google Ads ve Sosyal Medya Reklamları yönetimi, Grafik ve Diğer Web Tasarım Hizmetlerini Özenle Yapmaktadır.

Erzurum Bölgesindeki Web Tasarım Firmamız; Yenilenen ve Hızla Değişen Web Teknolojilerini yakından takip ederek ve Müşteri Potansiyelini Hızla geliştirerek, ‘Müşteri Memnuniyeti’ misyonuna sahip bir Webtasarım Firmasıdır.

Web Tasarım alanının da hizmet sektöründe Firma ve Kurumlara Profesyonel ve Ekonomik Web Hizmetleri Sunmaya Devam Etmektedir.

Ec Tasarım size vereceği profesyonel web tasarımı hizmetleri ile daha fazla müşteri kaybı yaşamanızın önüne geçecektir.

Web Master arkadaşlarımızın sizin için en uygun web tasarımına karar vererek size Google uyumlu bir web tasarımı yapacaklardır.

Web tasarımı fiyatlarımız verdiğimiz hizmet kalitesiyle değerlendirildiğinde son derece ekonomik fiyatlara sahiptir.

E-ticaret sitesi veya kurumsal bir web sitesi için gereken bazı temel özelliklerden ve uygulamalardan bahsedeceğim.

Sektöredeki Tecrübelerimize göre başarılı bir web tasarımı projesi için olması gerekenler;

 • Temiz Kodlanmış Bir Yazılım
 • Sitenin işlevsel ve dinamik olması, hızlı çalışması ve SEO uyumlu olması rakiplerine karşı başarılı olabilmesi için çok önemlidir. Ayrıca Web sitenizi barındırıldığı hosting kaliteside site performanısınız için çok önemlidir.
 • İşletmenize Ait Önemli Bilgiler
  Web sitenizde başarılı olmanın en temel kurallarından biri, siteye gelen ziyaretçilere kısa ve öz bir şekilde firmanızı tanıtmaktır. Bunların dışında referanslarınızı, ürün veya hizmet galerinizi belirtmek ziyaretçilerin gözünde markanızı daha güvenilir bulmalarını sağlayacaktır.
 • Firma İletişim Bilgileri
  Web sitenizi ziyaret eden müşterilerinizin size en kolay şekilde ulaşması en az satış yapmanız kadar önemlidir. Bu nedenle telefon, fax, mail, açık adres gibi tüm iletişim bilgilerinizi sitenize yeralması önemlidir. Ziyaretçilerinizin firmanızı daha kolay bulabilmesi için bir de google harita veya konum eklemeniz faydalı olacaktır.
 • Site Güvenliği
  Siteye gelen ziyaretçilerin kişisel ya da ödeme bilgilerinin üçüncü kişilerin tarafından görüntülenmesini ve yasa dışı kullanılmasını engellemek için SSL sertifika kullanımı önemlidir. Ayrıca Google SSL kullanımını sıralama faktörü olarak görüyor.
 • Sosyal Medya Entegrasyonu
  Sosyal platformlarda sayfalar oluşturan işletmeler ve firmalar, bu sayfalar üzerinden ilgili hedef kitleleri ile iletişim kurarak marka bilinirliğini arttırmaya ve dolaylı olarak satış yapmaya çalışmaktadır. Web sayfanızdan ve Sosyal medya sayfalarınızdan karşılklı yönlendirmeler ile satışlarınızı artıra biliri ve organik trafik elde edebilirsiniz.
 • SSS
  Sitenize bulunmasının fayda getireceği “Sıkça Sorulan Sorular” bölümü ile telefon açmadan, mail dönüşü beklemeden, ziyaretçileriniz, kafasındaki soru cevaplamış olacaksınız.

Sizi başarıya götürecek tüm alternetif fikirlerle hep yanınızdayız.

Değerli Müşterimiz Bizimle İrtibata Geçerek Projeniz Hakkında Bilgi ve Fiyat Teklifi Alabilirsiniz

Paylaş Facebook Twitter E-Mail Whatsapp