E-Ticaret Çözümleri

e-ticaretGünümüz de E-Ticaret en hızlı yükselen ticaret şekillerinden birisidir. Türkiye’de son yıllar da hiç bir sektör e ticaret kadar büyüyüp gelişmemiştir. Bu durum Dünyanın geri kalanında da bu şekilde. İnternetin her geçen gün hayatımıza daha da girmesi ve internet alışverişlerindeki güvenliğin arttırılarak devlet tarafından verilen garantilerin sayesinde artık insanlar internet üzerinden alışveriş yapmaya eskisi kadar şüpheci yaklaşmamaktadırlar. Ülkemizde de en gelişmiş E-Ticaret Platformları n11, gittigidiyor, hepsiburada gibi e-ticaret sitelerinin varlığı eticaretin nasıl bir büyüklüğe ulaştığının göstermektedir.

E-ticaret sitelerinin gelişmesi ile kullanıcılar kıyaslama imkanları buldukları için internetten daha uygun fiyatlı ürünleri satın alması ve ürün çeşitliliği sayesinde alışverişlerinden mutlu ayrılmalarına olanak sağlamıştır. Artık ister son kullanıcıya ister üretici firmalara üretim yapıp internetten satış yapmıyorsanız büyük bir müşteri potansiyelini elinizin tersiyle itiyorsunuz demektir. Bugün e ticarete bakıldığında a’dan z’ye tüm ürünlerle ilgili internet satış siteleri bulabilmektesiniz. Hal böyle olunca firmalar da ürettiği ürünleri daha fazla satabilmek için kendi e-ticaret sitelerini kurmakta ve buralardan satışlar yaparak tahmin bile edemedikleri karlılık oarnlarına ulaşabilmektedirler.

E ticaret siteleri kurmak ve bu sitelerden ürünlerinizi satmak için profesyonel e ticaret sitesi yapan firmalardan destek almak gerekmektedir. E-ticaret sitelerinin ssl güvenlik sertifasına sahip, ödeme yöntemleri güvenli bir şekilde oluşturulmuş, kolay yönetilebilir bir panele sahip olması hem sizin hem de müşterilerinizin güvenliği için son derece hayati öneme sahiptir. Bu nedenle e-ticaret web siteleri yapan firmalardan mutlaka destek alınmalıdır. E-ticaret sitesi kurmak başlangıçta maliyetli bir iş olsa da getirdiği kazanç düşünüldüğünde çok kısa sürede yapılan masrafı misliyle çıkartmaktadır. EC tasarım Ajansı olarak e-ticarete geçiş yapmak isteyen firmalara son sistemlere uygun, mobil uyumluluğu, güvenlik sertifikaları, ödeme yöntemlerinin tanımlandığı ve oldukça kolay yönetilebilir bir yönetim panelinin olduğu online satış siteleri kurmaktayız. Siz de ürünlerinizi internetten satmak ve satış rakamlarınızı arttırmak için e-ticaret sitesi açmak istiyorsanız bizimle iletişime geçerek detaylı bilgi alabilir ve randevu talep edebilirsiniz.