Arama Motoru Optimizasyonu - SEO

arama motoru seo

Google SEO (Search Engine Optimization), yani arama motoru optimizasyonu bir içeriğin, internet sitesinin veya sosyal medya platfomlarının google arama sıralamalarında üst sıralarda yer alması için yapılan çalışmalardır. Bilindiği üzere Google arama yapan kullanıcılarının karşısına en alakalı ve en faydalı içeriği getirmek için bir algoritma ile bu sıralamaları sürekli güncellemektedir. Google’ın bu hususta dikkat ettiği ve arama sıralamasında değerlendirme yaptığı yüzlerce kriteri bulunmaktadır. Konumuz gereği SEO çalışmalarında web sitelerini örneklendirerek konuyu açıklayacağız. Google bir web sitesinin hangi arama kelimelerinde hangi sırada yer alması gerektiğini bir çok kritere bakarak değerlendirmektedir.

Google’ın bu sıralamaları belirlemekte kullandığı ve neredeyse herkes tarafından bilinen kriterlerinden bazıları sitenin açılış hızı, içeriklerin orjinalliği, sitenin mobil uyumlu olması gibi kriterlerdir. Ancak yalnızca bu kriterler rakiplerinizin önüne geçerek web sitenizin ilk sıralarda çıkması için yeterli olmaz. Google Seo çalışması denildiğinde sitenin baştan aşağı değiştirilerek, eğer asp ya da java tabanlı çok eski sitelerse en baştan değiştirilmesi ve en son çıkan sistemlere uygun bir alt yapı ile Google’ın istediği şekilde oluşturulması gerekmektedir. Sitenin yazılım ve tasarım kısmı önemli olduğu kadar içeriğinin de rakiplerinizden kat be kat iyi bir seviyede oluşturularak Google’ın web sitenizi eşsiz ve değerli olarak kabul etmesi sağlanmalıdır.

Bu hizmetlerimiz içerisinde en önemli pay google seo çalışmalarına aittir. Google SEO uyumlu web siteleri yapmakta ve firmaları sektörlerin de üst sıralarda çıkartarak internetten bağlantı trafiklerini artırıyoruz. Kurumsal web sitelerine yaptığımız seo çalışmaları sayesinde firmalar sektörlerinde internet üzerinde lider konuma gelerek yeni müşteriler kazanmakta ve işlerini internet üzerinde büyütmektedirler. Siz de kurumsal web sitelerinizin Google SEO uyumlu hale gelmesini ve arama sıralamalarında üst sıralarda yer almasını istiyorsanız bizimle iletişime geçerek uygun fiyatlarla seo çalışmalarımız hakkında bilgi alabilir ve rendevu talep edebilirsiniz.

Antalya SEO Ajansı olarak, müşterilerimizin internet ortamında en üst sıralarda yer almalarını ve işletmelerinin online platformlarda büyümesini sağlamak için tecrübeli ekibimiz ile hizmet vermekteyiz.

Seo çalışmaları günümüzdeki web siteleri için arama sonuçları (Serp) sıralamalarında büyük önem arz etmektedir. Aranılan hizmet veya ürünün üst sıralarda olması, firmanızın web site ziyaretleri artıracaktır. Artan ziyaret sayıları ile satışınız veya hizmet bilinirliğiniz artacaktır.

Antalya'da Firmam İçin Seo Hizmeti Almak İstiyorum Diyorsanız Ec Tasarım İle Tanışmanızın Tam Zamanı

Web sitelerdeki problemleri ekibimiz sayesinde kontrol edip seo hizmetine başlanabilicek seviyeye ulaştırmak için öncelikle yol haritası belirliyoruz.

İç ve Dış Seo olarak gruplandırıp ürün veya hizmetlerinize uygun optimizasyonlar yapmaktayız. Antalya seo firması; işletmelerin marka bilinirliğini ön planda tutarak web sitelerinin Google,Yandex,Bing gibi arama motorlarında üst sıralara getirmek için bilgi ve tecrübemizle yanınızdayız. .

Seo hizmeti için iletişim numaralarımızdan detaylı bilgi alabilir veya ofisimizi ziyaret edebilirsiniz.